KONKURS NA STANOWISKO PRACOWNIKA OBSŁUGI

W DEPARNAMENCIE PRODUKCJI I GOSPODARKI CYRKULARNEJ

W DZIALE RECYKLINGU CHEMICZNEGO

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: pełny etat

Liczba stanowisk pracy: 3

Miejsce zatrudnienia: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa agregatów hutniczych – pieców przemysłowych, polegająca na obsłudze sterowania palnikiem gazowym, napędem pieca, układu odpylania oraz prac załadowczo - wyładowczych.
  • kompleksowa obsługa instalacji do przerobu chemicznego: zbiorników i mieszadeł, pras filtracyjnych, instalacji wody, pary wodnej i sprężonego powietrza,
  • Prace załadowczo - wyładowcze, związane z przyjmowaniem dostaw i realizacją sprzedaży,
  • segregacja odpadów
  • prace porządkowe
  • okresowe drobne prace remontowe (malowanie podestów, ścian), nie wymagające specjalnych uprawnień,
  • transport bliski za pomocą dźwignic, wózków widłowych i suwnicy - zgodnie z uprawnieniami.

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie: min. zawodowe
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy.

Wymagania dodatkowe:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem silnikowym,
  • uprawnienia do obsługi suwnic w kategorii 1S,
  • uprawnienia do obsługi przemysłowych urządzeń gazowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe/staż pracy (w przypadku dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe sporządzonych w języku obcym prosimy o załączenie tłumaczenia na język polski),
  • podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji,
  • podpisana klauzula informacyjna w procesie rekrutacji.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Pracownik Obsługi TRC”, zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z podpisaną ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI i oświadczeniem o zapoznaniu się z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ W PROCESIE REKRUTACJI,

prosimy kierować do dnia 31.05.2024 r. na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Legnicy ul.Złotoryjska 89

59-220 Legnica

Komisja Rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny.